Andromeda

Srebro koloidalne

 

Nano Srebro Koloidalne 50 ppm. Najwyższe stężenie na rynku.

Opakowanie - 200 ml.

Produkcja - Nano Koloid.

 

Srebro koloidalne - Niejonowy Koloid Srebra 50 PPM jest koncentratem.

Oferowane przez nas srebro koloidalne znajduje się w plastikowej, przezroczystej butelce i nigdy pod wpływem światła nie zczernieje. Świadczy to o wysokiej jakości srebra koloidalnego.

Nano koloid srebra zawiera tylko srebro niejonowe i wodę demineralizowaną. Dzięki swojej unikalnej strukturze płatkowej nasze srebro koloidalne jest już skuteczny przy 5 PPM.

Nano Srebro Koloidalne oferowane w naszym sklepie produkowane jest przez autoryzowanego producenta unikalnych nanokoloidów płatkowych mającego 20 lat doświadczenia.

 

Srebro jonowe a srebro niejonowe

Metaliczne srebro jonowe może odkładać się w organizmie. Srebro jonowe reaguje w żołądku z kwasem solnym i powstaje chlorek srebra. Spożywane go w większych ilościach wywołuje dolegliwość zwaną srebrzycą. Jonowe srebro musi być przechowywane w ciemnych butelkach, ponieważ ulega utlenianiu i czernieje.

 

Oferowane przez nas metaliczne Srebro Koloidalne to jest srebro niejonowe nie kumuluje się w organizmie, a jego nadmiar jest wydalany. Nie musi być przechowywane w ciemnych szklanych butelkach, ponieważ nie reaguje ze światłem.

 

Srebro Koloidalne możesz kupić tu -->


Srebro koloidalne jest doskonałym środkiem higieny skóry.

Srebro koloidalne można stosować:

 

- pod pachami celem uniknięcia przykrego zapachu (przed użyciem antyperspirantów),

- do cery trądzikowej stosując go po umyciu twarzy,

- po goleniu aby uniknąć czerwonych wykwitów,

- do higieny intymnej (5PPM)

- jako płyn do płukania jamy ustnej (5PPM).

 

Srebro Nano koloidalne jest środkiem ekologicznym.

Srebro nanokoloidalne ma właściwości bakteriobójcze i grzybobójcze.

 

Jego działanie jest wolniejsze od alkoholu czy utleniaczy jednak wyróżnia się skutecznym, długotrwałym i aktywnym działaniem na wiele szczepów bakterii.

 

NANO SREBRO KOLOIDALNE JAKO PŁYN PO GOLENIU

• Wspomaga ochronę naskórka przed niebezpiecznymi bakteriami

• Zapobiega powstawaniu podrażnień i czerwonych wykwitów

• Nie piecze i nie wysusza skóry

• Nie koliduje z zapachem wody kolońskiej

• Nie ciemnieje na skórze

Sposób użycia SREBRA KOLOIDALNEGO: spryskać twarz po goleniu i rozprowadzić na skórze do wyschnięcia. Po wyschnięciu można używać mleczka lub kremu do twarzy.

 

 

NANO SREBRO KOLOIDALNE JAKO SPRAY POD PACHY

 

Skutecznie zapobiega rozwojowi bakterii pod pachami i umożliwia utrzymanie świeżości. Ani dezodoranty ani antyperspiranty nie gwarantują zatrzymania powstawania nieprzyjemnego zapachu pod pachami wywołanego rozwojem drobnoustrojów w naszym pocie. Srebro koloidalne zabezpiecza przed powstawaniem przykrego zapachu. Zabezpiecza nie tylko naszą skórę, ale i bieliznę. Nano-srebro nie plami ubrania ani nie ciemnieje w normalnych warunkach. Jest więc nie tylko skuteczne, ale i bezpieczne.

Sposób użycia srebra koloidalnego: po umyciu ciała spryskać skórę i pozostawić do wyschnięcia. Po 2-3 minutach użyć antyperspirantu.

 

 

NANO SREBRO KOLOIDALNE JAKO PŁYN DO PIELĘGNACJI STÓP I RĄK

 

Zapobiega powstawaniu nieprzyjemnego zapachu stóp wywołanego bakteriami i grzybami rozwijającymi się na wilgotnych i sfatygowanych stopach. Jednym z kluczowych przyczyn nieprzyjemnego zapachu stop to rozwój bakterii i grzybów w pocie wydzielanym przez nasza skórę.

Nasze stopy są narażone na takie działanie, ponieważ długotrwale przebywanie w obuwiu zwiększa potliwość stóp. Stosowanie srebra koloidalnego, jako spray na stopy oraz zapobiegawczo do obuwia poprawi świeżość i czystość naszych stóp. Spray jest zalecany dla osób, które maja nieprzyjemny zapach stóp, sportowców, oraz pracowników fizycznych i żołnierzy, którzy musza przebywać w tym samym obuwiu przez dłuższą część dnia.

 

 

Sposób użycia srebra koloidalnego: Po umyciu stóp mydłem i dokładnym ich opłukaniu, spryskać koloidem srebra stopy oraz okolice miedzy palcami i poczekać kilka minut do wyschnięcia. Można stosować kosmetyki do stop po zastosowaniu koloidu Nano-srebra. Dla większego sukcesu w walce z „przykrym zapachem stop” należy spryskać raz na tydzień obuwie w środku. Przepocone obuwie może polepszyć swoja kondycje. Zapachu jednak nie da się z przepoconych butów usunąć w pełni.

 

 

Srebro koloidalne jako PŁYN DO PIELĘGNACJI SKÓRY TRĄDZIKOWEJ

 

W zablokowanych porach w skórze zbiera się wydzielina stwarzająca świetne podłoże dla rozwoju bakterii. Czerwone wykwity są nie tylko nieprzyjemne i czasem bolesne, ale również nieatrakcyjne. Przy trądziku należy szczególnie dbać o czystość skóry. Nano srebro, ze względu na zawarte w nim najmniejsze na świecie cząstki srebra krystalicznego, przenika przez skórę i chroni ją nie tylko przed szkodliwymi drobnoustrojami znajdującymi się w powietrzu, ale i poprawia kondycję skóry trądzikowej ograniczając rozwój bakterii pod naskórkiem. Nano złoto, nasz kolejny produkt, łagodzi opuchliznę przy wykwitach.

Sposób użycia srebra koloidalnego: po umyciu skóry, spryskać skórę i pozostawić do wyschnięcia. Można bezpiecznie stosować, jako podkład pod ulubione kosmetyki.

 

 

NANO SREBRO Koloidalne JAKO PŁYN KOSMETYCZNY NA POTÓWKI

 

Potówki mogą ulec zakażeniu bakteryjnemu i przeistoczyć się w potówki głębokie. Srebro koloidalne zapobiega powstawaniu zakażeń przy potówkach.

Sposób użycia srebra koloidalnego: po umyciu skóry, spryskać skórę i pozostawić do wyschnięcia. Można bezpiecznie stosować, jako podkład pod ulubione kosmetyki. Można stosować zapobiegawczo poprzez sprayowanie skóry raz dziennie po umyciu.

 

 

NANO SREBRO Koloidalne JAKO PŁYN DO PŁUKANIA UST

 

• Spowalnia powstawanie nieprzyjemnego zapachu w ustach ,

 

• Wspomaga utrzymanie higieny jamy ustnej przy chorobach dziąseł.

• Koloid srebra nie zabija bakterii w momencie zetknięcia się z nimi jak alkohol. Srebro doskonale eliminuje dużą ilość bakterii, ale w przeciągu 30 minut. Nie należy więc tutaj stosować go w pastach do zębów, ponieważ po wypłukaniu jamy ustnej srebro jest usunięte i nie ma szansy na działanie.

 

Sposób użycia srebra koloidalnego: Po umyciu zębów i wyplukaniu ust, należy spryskać usta i zęby. Polecamy odchylenie górnej i dolnej wargi i spryskanie zębów również od zewnętrznej strony. Po spryskaniu należy wypluć nadmiar płynu. Wielu dentystów poleca szczotkowanie języka na którym zbiera się wiele bakterii. My dodatkowo proponujemy spryskanie języka koloidem po czyszczeniu.

 

 

NANO SREBRO KOLOIDALNE JAKO PŁYN DO HIGIENY INTYMNEJ

 

Łagodnie i nieinwazyjnie zapobiega rozwojowi bakterii, które powodują nieprzyjemny zapach w okolicach intymnych ciała.

Nie podrażania

Nie wysusza

Nie ma zapachu

Nie plami

 

Srebro koloidalne można stosować w połączeniu z innymi środkami higieny intymnej.

Sposób użycia srebra koloidalnego: po umyciu i wytarciu ręcznikiem, spryskać okolice intymne i pozostawić do wyschnięcia. Powtórzyć kurację srebre koloidalnym 2 razy dziennie przez tydzień. Po tygodniu srebro koloidalne używać raz dziennie.

 

NANO SREBRO KOLOIDALNE W SALONACH KOSMETYCZNYCH I SPA

 

• spray zabezpieczający do masażu ciała

• dodatek do zabiegów ultrasonograficznych

• spray do masażu stóp i rąk

• spray po peelingu.

Sposób użycia srebra koloidalnego: Po namoczeniu czy po zabiegu należy, skórę wytrzeć i rozprowadzić

na niej koloid srebra.

 

NANO SREBRO KOLOIDALNE W DOMU I W SAMOCHODZIE

Sposób użycia srebra koloidalnego: Po umyciu powierzchni detergentem spryskać powierzchnię srebrem koloidalnym, które likwiduje drobnoustroje nawet po wyschnięciu.

 

NANO SREBRO KOLOIDALNE JAKO DODATEK DO PŁUKANIA TKANIN

 

Dodanie koloidu srebra do ostatniego płukania przedłuża świeżość bielizny i zabezpiecza przed rozwojem nieprzyjemnego zapachu. Czy wiesz, że w armii amerykańskiej żołnierze używają skarpetek ze srebrem, aby zabezpieczyć ich stopy przed odparzeniami i chorobami stóp?

 

DBAJĄC O BUTY DBASZ O STOPY!

 

SREBRO KOLOIDALNE zwalnia powstawanie nieprzyjemnego zapachu obuwia Jako środek do utrzymania higieny stóp srebro koloidalne ułatwia utrzymanie ich świeżości. Spryskanie obuwia w środku srebrem koloidalnym zabezpieczy dodatkowo przed powstawaniem nieprzyjemnego zapachu. Wprawdzie srebro koloidalne zabija bakterie musi być one stosowane przy wysokiej czystości stóp i w miarę czystym obuwiu. Kuracja odświeżająca obuwia nie pomoże na intensywnie przepocone obuwie. W takim przypadku, proponujemy zakupić wkładki do butów i spryskać je srebrem koloidalnym.

 

NANO SREBRO KOLOIDALNE - PROFILAKTYKA W SPORCIE

 

Stopy sportowców są wiecznie narażone na grzybicę i infekcje, ponieważ często są spocone i rozwijają się na nich bakterie. Srebro koloidalne może pomoc w kosmetyce stóp sportowców zabezpieczając je przed rozwojem bakterii i grzybów.

 

Sposób użycia srebra koloidalnego: Po umyciu stóp należy je spryskać srebrem koloidalnym i poczekać kilka minut do wyschnięcia. Po wytarciu środkami do czyszczenia należy spryskać sprzęt sportowy, rozprowadzić zwilżoną koloidem szmatką i pozostawić aż do wyschnięcia.

 

 

Produkt nie powinien być stosowany przez osoby uczulone na srebro. Przeznaczony jest do użytku zewnętrznego

Srebro Koloidalne możesz kupić tu -->

Inne Nanokoloidy są do nabycia Tu -->

Produkty bogate w chlorofil, witaminy i minerały -->Copyright 2024. All rights reserved.

made by Esencja Studio