Andromeda

Serum wyszczuplające

SERUM WYSZCZUPLAJĄCE

 

WYSZCZUPLENIE. UELASTYCZNIENIE. UJĘDRNIENIE.

 

Serum Wyszczuplające Anti-cellulit to dermokosmetyk do ciała, o zapachu oraz barwie cappuccino. Wpływa na rekonstrukcje włókien kolagenowych i elastyny, które w efekcie nadmiernego rozrostu komórek tłuszczowych, uległy deformacji. To preparat o zaskakująco wysokiej skuteczności w walce z cellulitem. Szerokie spektrum działania Serum Wyszczuplającego Colway wspomaga proces lipolizy czyli rozkład tłuszczów w komórkach oraz pobudza mikrokrążenie, aby zwiększyć drenaż tkanek i usunąć nagromadzone w nich toksyny i wodę. Dzieki zawartych w nim aktywnym składnikomoraz spowalnia adipogenezę – proces powstawania komórek tłuszczowych oraz lipogenezę czyli proces magazynowania tłuszczu w komórkach.

 

Najlepsze rezultaty w połączeniu z kuracją kolagenową.

Serum wyszczuplające z naturalnym kolagenem dostępne jest w opakowaniu 200 ml

Serum Wyszczuplające - efekty stosowania:

 • Wspomaga redukcję tkanki tłuszczowej i likwiduje cellulit
 • Zapobiega zatrzymywaniu nadmiaru wody w organizmie
 • Spowalnia proces powstawania komórek tłuszczowych;
 • Ułatwia równomierny rozkład komórek tłuszczowych w ciele
 • Poprawia gęstość skóry i nawilża ją
 • Wspomaga usuwanie toksyn z organizmu
 • Przywraca skórze jędrność i elastyczność
 • Uszczelnia naczynia krwionośne i zwalcza wolne rodniki
 • Wspiera odchudzanie i wspomaga kształtowanie sylwetki
 • Redukuje obwód ud i pośladków
 • Posiada również działanie psychologiczne. Jego stosowanie poprawia kobietom samopoczucie, a znikający szybko cellulit wpływa dodatnio na ich samoocenę.

Wspaniałe efekty osiagamy dzięki wielu aktywnym składnikom i komponentom, które działając synergicznie wzmagają efekt działania kolagenu. W skład Serum Wyszczuplającego wchodzą miedzy innymi:

Liporeductyl – jest bogatą kompozycją szczególnie aktywnych substancji, które aktywne uwalniane w głębokich warstwach epidermy skutecznie walczą z cellulitem. 7% składu Serum zawiera Liporeductyl.

KOFEINA – posiada zdolność wymuszania lipolizy (rozpadu tłuszczów podskórnych). Kofeina blokuje enzym (fosfodiesterazę) odpowiedzialny za destrukcję cząsteczek biorących udział w rozkładzie TAG. Poprawia również krążenie krwi, co ułatwia eliminację toksyn.

ESCYNA – to substancja naturalnie występująca w nasionach kasztanowca. Escyna efektywnie uszczelnia drobne naczynia, zwiększając dzięki temu ich odporność na pękanie i wysięki osocza, które nie hamowane - prowadzą do obrzęków.

L-KARNITYNA – jest związkiem niezbędnym w przemianach kwasów tłuszczowych, który bierze czynny udział w usuwaniu toksyn z organizmu. Jej działanie detoksykujące wynika ze zdolności wiązania metali ciężkich, które w połączeniu z L-karnityną są wydalane z organizmu, tak samo jak szkodliwy nadmiar biopierwiastków.

TRÓJPEPTYD GLICYNA-HISTYDYNA-LIZYNA – występuje w różnych proteinach i zdolny jest do wybiórczego wychwytywania produktów utleniania lipidów. Wiązanie tych szkodliwych związków znacznie zwiększa efektywność działania pozostałych składników kompozycji.

RUSZCZYK KOLCZASTY (wyciąg) – roślina ta bogata jest w saponiny sterydowe, fitosterole, flawonoidy, kwasy tłuszczowe, triterpeny, kumaryny i alkaloidy. Związki aktywne (ruscogenins i neuroruscogenins) w niej zawarte zwężają światło naczyń krwionośnych, przez co poprawia się znacznie przepływ krwi.

JOD – wpływa na usprawnienie i przyspieszenie metabolizmu tkanki tłuszczowej. Powoduje to z jednej strony szybszą eliminację tkanki tłuszczowej, z drugiej zaś strony wzmaga wydalanie toksyn.

BLUSZCZ POSPOLITY (wyciąg) – zawiera przede wszystkim kwaśne saponiny trójterpenowe (a-hederyna), alkaloidy (emetyna), flawonoidy (rutyna), fenolokwasy (chlorogenowy i kofeinowy). Bluszcz ma właściwości przeciwzapalne i przeciwbólowe, a także udrażniające, napinające i ściągające. Wyciąg z bluszczu - wzmacnia drobne naczynia krwionośne (tzw. „pajączki”) w ochronie przed pękaniem.

Wyciąg z CENTELLA ASIATICA – substancje zawarte w niej stymulują fibroblasty do syntezy kolagenu i elastyny oraz innych białek związanych ze wzmocnieniem struktury tkanki łącznej. Pobudzają przebudowę włókien kolagenowych, modyfikując struktury skóry i warstwy podskórnej. Wpływają tym samym na widoczną poprawę jej jędrności i elastyczności i  zmniejszenia widoczności cellulitu.

HYDROMANIL – jest roślinnym komponentem nawilżającym, wykorzystującym związki cukrowe, pochodzące z owoców drzewa tara (Caesalpinia spinosa), rosnącego w suchym klimacie Andów, który zdecydowanie poprawia stan nawilżenia skóry.

OLEJ Z OGÓRECZNIKA –  wyraźnie łagodzi wszelkie podrażnienia oraz wspomaga regenerację skóry, przeciwdziałając jej przedwczesnemu starzeniu. Dzięki unikalnemu składowi biochemicznemu reguluje wilgotność skóry, zmiękcza naskórek, zmniejsza napięcie tkanek i towarzyszące mu uczucie swędzenia.

WITAMINA E – wychwytuje wolne rodniki niszczące struktury skóry i zapobiega tym samym jej przedwczesnemu starzeniu się. Ponadto chroni ona przed przesuszeniem naskórka, zapobiegając osłabieniu jego elastyczności i jędrności. Właściwości przeciwzapalne i regenerujące witaminy E sprzyjają również odtwarzaniu się nowych tkanek.

Sposób użycia:

Preparat nanieść na obszary dotknięte cellulitem (uda, ramiona, pośladki) i energicznie wmasować kolistymi ruchami. Serum Wyszczuplające przeznaczone jest do codziennego stosowania , najlepiej dwa razy dziennie, po wchłonięciu przez skórę stosowanego wcześniej Kolagenu Naturalnego - Silver, dla którego preparat jest synergiczny.

Najlepsze rezultaty w połączeniu z kuracją kolagenową. Efekty: nawilżenie, wygładzenie, uelastycznienie.

Polecamy także inne produkty linii colagenowej Colway.

Serum wyszczuplające z naturalnym kolagenem dostępne jest w naszym sklepie ANDROMEDA

 Rodzaje zmarszczek i przyczyny ich powstawania
 Najważniejsze mikro i makroelementy
 Rola kolagenu w organizmie
 Dlaczego warto wspierać się suplementami diety 
 Kolagen Colvita - skład i działanie
 Wpływ witaminy C na syntezę kolagenu

 Copyright 2024. All rights reserved.

made by Esencja Studio