Andromeda

Kolagen Platinum

 KOLAGEN NATURALNY PLATINUM

Kolagen Naturalny Platinum to hipoalergiczny żel koloru biało-przezroczystego.

Występuje w trzech pojemnościach:
Kolagen Naturalny Platinum 50 ml 
Kolagen Naturalny Platinum 100 ml 
Kolagen Naturalny Platinum 200 ml  

 

Powstał na bazie kolagenu naturalnego pozyskanego ze skóry rybiej, z partii brzusznej. Jest całkowicie bezpiecznym, naturalnym kosmetykiem przeznaczonym do codziennej pielęgnacji najdelikatniejszej i najbardziej wrażliwej skóry twarzy, szyi i dekoltu oraz do wszystkich innych delikatnych i wrażliwych części skóry (np. po goleniu, depilacji, opalaniu, solarium). Idealnie sprawdza się, jako preparat pielęgnacyjny do skóry normalnej, wrażliwej oraz do dojrzałej.

 

Kolagen jest najważniejszym białkiem ludzkiego organizmu, podstawowym i głównym składnikiem budulcowym tkanki łącznej i skóry. Kondycja i zdrowie skóry oraz większości naszych organów wewnętrznych, odporność na wszystkie choroby i długość ludzkiego życia zależą głównie od ”jakości” kolagenu ustrojowego. Kolagen naturalny to łańcuch 1000 aminokwasów zwiazanych w spirale i wytwarzanych w cyklu metabolicznym tylko przez kręgowce. Kolagen firmy Colway pozyskiwany jest z ekstraktu skór ryb najszlachetniejszych gatunków, odławianych z naturalnych zbiorników i filtrowanych fibroinami osnowy jedwabnika morwowego. Kolagen pozyskiwany w ten sposób zachowuje budowę przestrzenną, bliźniaczo podobną do budowy kolagenu ludzkiego, tzw. potrójną helisę. Dzięki temu zachowuje wyjątkową w porównaniu do innych kosmetyków, zdolność przenika warstwy naskórka i wnikania w głębokie partie skóry, gdzie pobudza komórki skóry do produkcji własnego kolagenu.

Zmarszczki i wszystkie problemy ze skórą mają jedną główną przyczynę – wraz z upływem lat coraz większy ubytek kolagenu i elastyny w skórze. Dlatego chcąc przywrócić skórze zdrowy wygląd należy pobudzić komórki do produkcji kolagenu:

 • zewnętrznie - poprzez stosowanie Kolagenu Naturalnego w żelu i kremach
 • wewnętrznie - poprzez właściwą suplementację (kapsułki Colvita, witamina C-olway, inne witaminy i minerały)

Znacznie większą efektywność w kuracji kolagenowej można osiągnąć poprzez reguralne wykonywanie  (najlepiej raz w tygodniu) peelingu twarzy.

 

Kolagen Platinum - efekty stosowania:

 • Stymuluje fibroblasty i keratynocyty zwiekszając produkcję własnego kolagenu, dzięki czemu skóra staje się:
  • Gładka, jędrna i elastczna
  • Lepiej nawilżona
  • Zmarszczki się zmniejszają i wygładzają  
 • Wpływa na eliminację wiekszości problemów trądziku młodzięczego i różowatego
 • Redukuje zmiany zapalne skóry, rozszerzone naczynia włosowate (tzw. pajączki)
 • Zmniejsza zmiany troficzne i blizny
 • Likwiduje przebarwienia, obrzęki (tzw. cienie lub worki pod oczami)
 • Niweluje zaskórniki 
 • Likwiduje skutki ukąszeń i użądleń przez owady, drobnych oparzeń, otarć, stłuczeń i zasinienia
 • Zmiękcza brzegi starych blizn i wygładza nowe blizny
 • Likwiduje piegi, plamy słoneczne, starcze
 • Regularne stosowanie zatrzymuje procesy starzenia się skóry

 

Kolagen Atelokolagen z nanozłotem i różą damasceńską

Nie zawiera sztucznych składników, barwników, aromatów i konserwantów. Dodatkowe składniki znajdujace się w preparacie: elastyna, woda, kwas mlekowy, kwas tłuszczowy.

 

Sposób użycia:

Kolagen należy nanieść na pozbawioną makijażu, umytą, wilgotną skórę twarzy, szyi i dekoltu 2-3 razy dziennie. Nakładamy bardzo cienką warstwę żelu, powoli i delikatnie wklepujemy kolagen opuszkami palców ruchami zawsze zgodnymi z układem mięśni. Po wchłonięciu Kolagenu, po ok. 5-8 minutach, aby uniknąć uczucia napięcia skóry - można zastosować delikatny krem odżywczy lub nawilżający. Bardzo ważne!!!,  aby krem nie zawierał: kwasów owocowych, cynku, ceramidów i retinolu. Nakładanie kremu, który będzie zawierał jeden z w/w składników, spowoduje iż kolagen straci swoje właściwości, a stosowanie w tym czasie kremu nie przyniesie dla skóry pożądanych efektów. W sytuacji gdy chcemy zastosować swój ulubiony krem, balsam czy olejek, który zawiera w składzie, np. retinol - należy odczekać ok. 30 minut po użyciu kolagenu zanim zastosujemy odpowiadający nam kosmetyk. 

Zalecamy do stosowania linię kosmetyczną COLWAY na bazie Kolagenu Naturalnego (tonik, peeling, krem na dzień, krem na noc, eliksir pod oczy, maska kolagenowa z nanozłotem)

 

Ważne:

Kolagen zachowuje nienaruszoną strukturę białkową i biologiczną aktywność wyłącznie w przedziale temp. 5-28° C.

Producent gwarantuje najwyższą skuteczność preparatów w ciągu 1,5 roku od daty produkcji.

Kolagen Naturalny Platinum możesz kupić w trzech pojemnościach w sklepie ANDROMEDA

 

 Copyright 2024. All rights reserved.

made by Esencja Studio