Andromeda

Kolagen Silver

KOLAGEN NATURALNY SILVER

Kolagen Naturalny Silver to hipoalergiczny żel koloru szaro-perłowego.

Powstał na bazie kolagenu naturalnego pozyskanego ze skóry rybiej, z bocznych jej partii. Jest całkowicie bezpiecznym naturalnym kosmetykiem przeznaczonym do pielęgnacji całego ciała w każdym wieku w celu poprawy jędrności skóry i eliminacji defektów typu celulit i rozstępy.

 

Nie zawiera sztucznych składników, barwników, aromatów i konserwantów. Dodatkowe składniki produktu: elastyna, woda, kwas mlekowy, kwas tłuszczowy.

 

Kolagen jest najważniejszym białkiem ludzkiego organizmu, podstawowym i głównym składnikiem budulcowym tkanki łącznej i skóry. Kondycja i zdrowie skóry oraz większości naszych organów wewnętrznych, odporność na wszystkie choroby i długość ludzkiego życia zależą głównie od ”jakości” kolagenu ustrojowego. Kolagen naturalny to łańcuch 1000 aminokwasów związanych w spirale i wytwarzanych w cyklu metabolicznym tylko przez kręgowce. Kolagen firmy Colway pozyskiwany jest z ekstraktu skór ryb najszlachetniejszych gatunków, odławianych z naturalnych zbiorników i filtrowanych fibroinami osnowy jedwabnika morwowego. Kolagen pozyskiwany w ten sposób zachowuje budowę przestrzenną, bliźniaczo podobną do budowy kolagenu ludzkiego, tzw. potrójną helisę. Dzięki temu zachowuje wyjątkową w porównaniu do innych kosmetyków, zdolność przenikania warstwy naskórka i wnikania w głębokie partie skóry gdzie pobudza komórki skóry do produkcji własnego kolagenu.

Zmarszczki i wszystkie problemy ze skórą mają jedną główną przyczynę - ubytek kolagenu i elastyny w skórze, dlatego chcąc przywrócić skórze zdrowy wygląd należy pobudzić komórki do produkcji kolagenu:

 • zewnętrznie – poprzez stosowanie Kolagenu Naturalnego
 • wewnętrznie - poprzez właściwą suplementację (kapsułki Colvita, witamina C-olway, inne witaminy i minerały)

Znacznie większą efektywność w kuracji kolagenowej można osiągnąć poprzez wykonywanie reguralne (najlepiej raz w tygodniu) peelingu całego ciała.

 

Kolagen Silver - efekty stosowania:

 • Ujędrnianie skóry
 • Niwelowanie cellulitu
 • Minimalizacja rozstępów
 • Redukcja widoczności blizn różnego pochodzenia (potrądzikowe, pooperacyjne i pooparzeniowe)
 • Opóźnianie procesów starzenia skóry
 • Redukcja przebarwień
 • Regeneracja skóry po opalaniu i solarium
 • Łagodzenie podrażnień po depilacji

Bardzo dobrze sprawdza się także w:

 • Masażu relaksacyjnym
 • Wszelkiech kuracjach poprawiających wygląd i stan skóry
 • Pielęgnacji skóry brzucha w ciąży i po urodzeniu dziecka
 • Regeneruje skórę po oparzeniach, otarciach, skaleczeniach, odmrożeniach, siniakach
 • Regularne stosowanie daje pozytywne efekty w zwalczaniu rozszerzonych naczyń krwionośnych
 • Na ukąszenia owadów i insektów

 

Sposób używania:

Kolagen należy nanieść na wilgotną skórę 2-3 razy dziennie (najlepiej po kąpieli, kiedy pory skóry są otwarte) ruchami od dołu do góry, lekko wklepując w skórę opuszkami palców. Preparat nakładamy zawsze na tą partię skóry, którą chcemy zregenerować za jego pomocą.

Po wchłonięciu Kolagenu, po ok. 8-10 minutach, aby uniknąć uczucia napięcia skóry - można zastosować delikatny krem odżywczy lub nawilżający, ewentualnie balsam. Bardzo ważne!!!,  aby krem nie zawierał: kwasów owocowych, cynku, ceramidów i retinolu. Nakładanie kremu, który będzie zawierał jeden z w/w składników, spowoduje iż kolagen straci swoje właściwości, a stosowanie w tym czasie kremu nie przyniesie dla skóry pożądanych efektów. W sytuacji gdy chcemy zastosować swój ulubiony krem, balsam czy olejek, który zawiera w składzie, np. retinol - należy odczekać ok. 30 minut po użyciu kolagenu zanim zastosujemy odpowiadający nam kosmetyk. 

Zalecamy do stosowania linię kosmetyczną COLWAY na bazie Kolagenu Naturalnego (peeling, kolagenowy balsam do ciała). 

Ważne:

Kolagen zachowuje nienaruszoną strukturę białkową i biologiczną aktywność wyłącznie w przedziale temp. 5-28° C.

Producent gwarantuje najwyższą skuteczność preparatów w ciągu 1,5 roku od daty produkcji.

 Copyright 2024. All rights reserved.

made by Esencja Studio