Andromeda

Kolagen Graphite

KOLAGEN NATURALNY GRAPHITE

Kolagen Naturalny Graphite to hipoalergiczny żel koloru ciemno-szarego.

Kolagen naturalny Graphite 50 ml
Kolagen naturalny Graphite 100 ml
Kolagen naturalny Graphite 200 ml

Powstał na bazie kolagenu naturalnego pozyskanego ze skóry rybiej - z części grzbietowej. Jest całkowicie bezpiecznym naturalnym kosmetykiem przeznaczonym do wzmocnienia stawów i naczyń krwionośnych. oraz do kompleksowej pielęgnacji skóry dłoni, stwardniałej skóry stóp, kolan i łokci, a także do codziennej pielęgnacji  paznokci i włosów. 

Polecany głównie osobom po 25 roku życia. Wtedy zaczynają pojawiać się pierwsze niedobory kolagenu ustrojowego. W wyniku czego dochodzi do powstawania zmarszczek, matowienia włosów, osłabiania paznokci i pogorszenia stanu kości, stawów oraz mięśni. Kolagen Naturalny Graphite pomaga uzupełnić powstałe niedobory.

Kolagen jest najważniejszym białkiem ludzkiego organizmu, podstawowym i głównym składnikiem budulcowym tkanki łącznej i skóry. Kondycja i zdrowie skóry, paznokci, włosów oraz większości naszych organów wewnętrznych, odporność na wszystkie choroby i długość ludzkiego życia zależą głównie od ”jakości” kolagenu ustrojowego. Kolagen naturalny to łańcuch 1000 aminokwasów związanych w spirale i wytwarzanych w cyklu metabolicznym tylko przez kręgowce.

Kolagen firmy Colway pozyskiwany jest z ekstraktu skór ryb najszlachetniejszych gatunków, odławianych z naturalnych zbiorników i filtrowanych fibroinami osnowy jedwabnika morwowego. Kolagen pozyskiwany w ten sposób zachowuje budowę przestrzenną, bliźniaczo podobną do budowy kolagenu ludzkiego, tzw. potrójną helisę. Dzięki temu zachowuje wyjątkową w porównaniu do innych kosmetyków, zdolność przenikania warstwy naskórka i wnikania w głębokie partie skóry, gdzie może pobudzać komórki skóry do produkcji własnego kolagenu.

 

Wszystkie problemy ze skórą, włosami i paznokciami mają jedną główną przyczynę - ubytek kolagenu i elastyny w organizmie, dlatego chcąc przywrócić zdrowy wygląd Twojej skórze, paznokciom i włosom należy pobudzić komórki do produkcji kolagenu:

 • zewnętrznie – poprzez stosowanie Kolagenu Naturalnego w żelu
 • wewnętrznie - poprzez właściwą suplementację (Colvita, witamina C-olway, inne witaminy i minerały)

Kolagen Graphite - efekty stosowania:

 • Regeneracja uszkodzonych stawów, mięśni i kości – co pozwala przywrócić większą sprawność fizyczną i wspomaga efekty rehabilitacji i farmakologii
 • Uelastycznienie skóry
 • Nawilżenie skóry – głównie w miejscach najbardziej tego wymagających jak skóra stóp, łokci czy kolan
 • Regeneracja osłabionych włosów:
  • zwiększają swoją objętość, zanika wypadanie włosów garściami
  • stają się gęstsze
  • zanika rozdwajanie końcówek włosów
  • zanika łamliwość i kruchość włosów
  • włosy odzyskują blask i zdrowy wygląd
  • zanika łupież

 

Sposób użycia:

Stawy, kości i żyły - na umytą i wilgotną skórę nakładamy 2 dawki z dozownika i wmasowywujemy aż do całkowitego wchłonięcia - można stosować kilka razy dziennie. Najlepszy efekt osiągniemy równocześnie używając Colvita i Witamina C-olway

Stopy - stopy moczymy przez około 15-20 minut w roztworze z kolagenem. Do miseczki z letnią wodą wpuść 1-2 dawki kolagenu z dozownika i mocz nogi w roztworze kolagenowym. Skóra stanie się gładka, zrogowaciałą skórę możesz usunąć pumeksem. Ustąpi też przykra dolegliwość nadmiernej potliwości stóp.

Paznokcie - na płytkę paznokcia aplikujemy kolagen bez żadnych ograniczeń. Można też zrobić kąpiel paznokci z kolagenem. Nalewasz wodę do miseczki i wpuszczasz 1-2 dawki kolagenu. Nastepnie zanurzasz paznokcie w tym roztworze na 8-10 minut.

Włosy - po umyciu głowy i włosów kolagen można nakładać, jako maskę – wmasowując żel w skórę głowy oraz pozostawiając na włosach przez ok. 20 minut, a następnie spłukując kolagen (żel na włosach można również pozostawić bez spłukiwania).

Na włosy można także zastosować płukankę roztworem rozpuszczonego w ciepłej wodzie kolagenu.

Dłonie – najlepiej po wykonaniu peelingu (polecamy peeling Colway) należy wmasować żel w skórę dłoni lub po umyciu na wilgotną skórę dłoni nakładamy 1-2 dawki kolagenu z dozownika i wcieramy w wilgotną skórę. Można stosować nawet kilka razy dziennie. 

Po wchłonięciu Kolagenu w skórę, po ok. 8-10 minutach, aby uniknąć uczucia napięcia skóry - można zastosować delikatny krem odżywczy lub nawilżający. Bardzo ważne!!!: krem nie może zawierać: kwasów owocowych, cynku, ceramidów i retinolu. Nakładanie kremu, który będzie zawierał jeden z w/w składników, spowoduje iż kolagen straci swoje właściwości, a stosowanie w tym czasie kremu nie przyniesie dla skóry pożądanych efektów. W sytuacji gdy chcemy zastosować swój ulubiony krem, balsam czy olejek, który zawiera w składzie, np. retinol - należy odczekać ok. 30 minut po użyciu kolagenu zanim zastosujemy odpowiadający nam kosmetyk. 

Zalecamy do stosowania linię kosmetyczną COLWAY na Bazie Kolagenu Naturalnego (peeling, balsam do ciała)

Kolagen Naturalny Graphite nie podrażnia, nie alergizuje i nie zawiera sztucznych składników, barwników, aromatów i konserwantów. Dodatkami, jakie się znajdują w jego składzie są: elastyna, woda, kwas mlekowy, kwas tłuszczowy.

Ważne:

Kolagen zachowuje nienaruszoną strukturę białkową i biologiczną aktywność wyłącznie w przedziale temp. 5-28° C.

Producent gwarantuje najwyższą skuteczność preparatów w ciągu 1,5 roku od daty produkcji.

 

 

 

 Copyright 2024. All rights reserved.

made by Esencja Studio